Ecoperla Toro to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych produktów Ecoperla. Szybko podbiła serca osób, które szukają najlepszego sposobu na redukcję wysokiej twardości wody. Jej atrakcyjny wygląd nie jest jedynym powodem, dla którego się ją wybiera, ale także jej funkcjonalność i ekonomiczność. Ecoperla Toro oferuje teraz więcej łóżek, aby dostosować je do potrzeb dużych gospodarstw domowych. Poznaj Ecoperla Toro 35

Twarda woda może powodować wiele problemów, w tym straty finansowe, stres, awarie i zmniejszenie wygody w codziennym życiu. Te artykuły pokazują skalę niedogodności.

Problemy te można rozwiązać za pomocą najlepszego rozwiązania: Centralny sanityzator wody, który wykorzystuje zasadę wymiany jonowej. Urządzenie to zapewni miękką wodę w całym systemie. Wyniki ankiet pokazują, że to urządzenie jest popularne i zadowolone.

Jak w rzeczywistości działają te urządzenia? Ten film dostępny jest na kanale Ecoperla:

Widać, że kompaktowe zmiękczacze wody tej marki cieszą się dużą popularnością. Wiele zapytań dotyczy właśnie Ecoperla Toto. Jest to obecnie znany i uznany zmiękczacz wody, który jest stosowany w domach w całym kraju. Ze względu na swoją nieszablonowość, rozwiązanie to jest świetnym wyborem.

Marka Ecoperla rozszerzyła linię Ecoperla Toro o większy, ale nadal kompaktowy model, który może pomieścić 35 litrów wody. Jest to największy kompaktowy zmiękczacz wody na rynku. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla twardej wody w Twoim domu, pomimo swoich rozmiarów.

Ecoperla Toros 35 water soft Ener jest już w sprzedaży! Jest on również dostępny w naszym sklepie internetowym.

Ecoperla Toro została wyróżniona!

Pierwsza wersja Ecoperla Toro, która miała 20 litrów złoża filtracyjnego, odniosła ogromny sukces. Jest to zmiękczacz wody zaprojektowany z myślą o potrzebach czteroosobowej rodziny.

Łatwo zauważyć, dlaczego urządzenie to cieszy się tak dużą popularnością dzięki atrakcyjnemu i nowoczesnemu wyglądowi. Wyróżnia się ono na tle innych kompaktowych zmiękczaczy wody. Jego projektantom można też przypisać praktyczne podejście. Nie został on zaprojektowany z myślą o tym, że ma ładnie wyglądać (choć jest to jego wielką zaletą), ale przede wszystkim powinien być funkcjonalny.

Jego smukły kształt i niewielka głębokość sprawiły, że bez problemu zmieścił się we wnękach . Sól regeneracyjną można dodać w ciągu kilku sekund. Proces ten ułatwia odchylana na zawiasach klapa. Na ekranie wyświetlane są informacje o operacji i jej przebiegu. Panel do sterowania jest intuicyjny.

Konstrukcja ma jedną dodatkową zaletę. Jest nią oddzielenie butli ciśnieniowej od złoża i zbiorników z solanką. Dzięki temu zmiękczanie wody odbywa się w sposób czysty i bezpieczny. Montaż urządzenia jest również łatwy.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, co znajduje się w środku. Żywica jonowymienna to wysokiej klasy monosferyczny system filtracyjny niemieckiego producenta. Lewatit to szanowana marka, która jest ceniona za trwałość i wydajność.

Oba modele Ecoperla Toro posiadają w zestawie Ecoperla Perfect System mieszacz i bypass. Regeneracja odbywa się za pomocą przepływu przeciwprądowego.

Artykuł: Jak działa zmiękczacz wody Ecoperla Toro zawiera więcej informacji.

Główne zalety Ecoperla Toro

Warto przypomnieć najważniejsze cechy Ecoperla Toro 35 water softer, które podbiły serca i umysły wielu użytkowników.

Po pierwsze, świetna cena za wysokiej jakości komponenty. Seria Ecoperla Toro jest produkowana w Unii Europejskiej. Wszystkie elementy wykonane są z trwałych materiałów i zostały poddane licznym testom. Wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu nie zużywają się szybko. Dużą wydajność ma również wysokiej klasy żywica jonowymienna. Samodzielnie może wytrzymać około 10 lat, ale wszystko zależy od ilości zużywanej wody.

Mieszacz pozwala dostosować twardość wody do swoich potrzeb. Bypass zapewnia, że w razie potrzeby można szybko przełączyć wodę surową do systemu.

Najbardziej atrakcyjną cechą są niskie koszty utrzymania. Ecoperla Toro wymaga bardzo małej ilości wody i soli tabletkowanej do regeneracji. Wynika to z zastosowania systemu Ecoperla Perfect System, regeneracji UpFlow oraz innych czynników.

Można stwierdzić, że oba zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro to wygoda, funkcjonalność, wydajność i bardzo przystępna cena. Kuszący jest również okres gwarancyjny! Kupując jeden z modeli z serii Ecoperla Toro, można otrzymać 10-letnią gwarancję od firmy Ecoperla w Polsce.

Ecoperla Toro 35 to coś, co ją wyróżnia!

Ecoperla Toro 35 znalazła się w ofercie marki Ecoperla dla dużych gospodarstw domowych. Dzięki dużej ilości monosferycznej żywicy jonowymiennej (aż 35 litrów) możliwe jest bardzo skuteczne zmiękczanie wody, nawet przy wysokim poziomie twardości lub znacznym zużyciu wody.

Pomimo dużej powierzchni filtracyjnej, zmiękczacze wody są nadal kompaktowe. Pozwala to na większą łatwość konserwacji, estetykę i mniejszą ilość miejsca w strefie użytkowej.

Zużywa bardzo mało wody i soli regeneracyjnej mimo dużej powierzchni filtracyjnej. Powoduje to miesięczne oszczędności kosztów eksploatacyjnych. Skuteczność zmiękczania wody utrzymuje się przez wiele lat dzięki ustawieniom Ecoperla Perfect System.

Dla kogo została stworzona Ecoperla Toro 35?

Ze względu na dużą powierzchnię filtracji Ecoperla Toro35 sprawdzi się w większych gospodarstwach domowych, w których mieszka 5-6 osób. Ecoperla Toro 35 sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym o dużym poborze wody i wysokim zużyciu wody.

Jest to dobre rozwiązanie, jeśli mamy wysoki poziom twardości wody. Pozwoli to na zastosowanie dużego złoża filtracyjnego, które zredukuje ten parametr. Żywica jonowymienna nie będzie musiała być tak często regenerowana, jak w przypadku mniejszych pojemności. Nie będzie podlegała zbyt szybkiej degradacji swoich właściwości.

Niezwykle ekonomiczna eksploatacja

Ecoperla Toro 35 jest wyposażona w system Ecoperla Perfect. Ustawienia te są specjalnie dobrane do głowicy sterującej i są kompatybilne z przepływem przeciwprądowym.

Ecoperla Perfect System ułatwia korzystanie ze zmiękczacza wody w sposób zrównoważony i ekonomiczny. Urządzenie zużywa tylko minimalną ilość soli i wody do regeneracji (dwa czynniki, które mają najwyższe miesięczne koszty utrzymania). Proces regeneracji jest wydajny i skuteczny, a jednocześnie. O tych kwestiach warto dowiedzieć się więcej w artykule: Zwróć uwagę na dane techniczne zmiękczaczy wody

Szybki rzut oka na dane techniczne

Oto tabela, która przedstawia wymiary i parametry zmiękczacza wody Ecoperla To 35.

Właściwość Parametr
Ilość łóżka 35 l
Wysokość 118 cm
Szerokość 35 cm
Głębokość 57 cm
Zużycie soli
na regenerację
3,8 cm
Zużycie wody
na regenerację
160 l
Max. Zalecane
przepływ roboczy
2,4 m3/h
Przyłącze 1"
Temperatura
(min/max)
2/48 degC
Ciśnienie
(min/max)
2,5/6 bar
Wymagane
ciśnienie podczas
płukania [bar]
2,5 bar

Ecoperla to nowy członek rodziny!

Ecoperla Toro 35 to zmiękczacz wody o bardzo dużej pojemności. Jest niezastąpionym źródłem miękkiej wody w wielu domach. Ma wiele zalet i jest w świetnej cenie, dlatego warto wziąć go pod uwagę, gdy szukasz odpowiedniego dla siebie zmiękczacza wody.

Recenzja zmiękczacza wody z serii Ecoperla Toro: Recenzja Ecopera Toro.

Kup teraz online zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35!

  • Ecoperla Toro 20 zmiękczacz wody

    Oceniony na 4.91 5 3.190,0000zł
  • Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35

    Ocena 4 .92 z 5 3.690,0000zł